Ультразвукова діагностика и лікування експертного рівня у Львові

18.08.2022
17

УЗД – сучасний, ефективний та інформативний метод діагностики. Саме з цієї причини лікарі різних спеціальностей рекомендують нам під час проведення обстеження робити УЗД. У деяких випадках, завдяки даним УЗД, можна поставити більш точний діагноз, і тому врятувати життя. У центрі Дельта Мед діагностику вам проведуть на сучасному експертному апараті. Про докладніше на сайті:

https://delta-med.com.ua/services/aparat-ultrazvukovoyi-diagnostyky-ekspertnogo-rivnya/

Деталі роботи УЗД в мед центрі:

Медична орієнтація з використанням ультразвукового дослідження.

У медицині ультразвук застосовується майже в усіх сферах.Вагітність та гінекологія. Ультразвукове дослідження жіночих статевих органів, перебігу вагітності та розвитку плода.

УЗД внутрішніх органів. Аналіз усіх внутрішніх органів, у тому числі печінки та нирок, підшлункової залози, селезінки, сечового міхура, простати.

Судинна хірургія та кардіологія, перевірка серця, вен та судин. Для перевірки кровотоку використовуйте ультразвукову доплерографію. Завдяки 4D ехокардіографії можна одержати об’ємне зображення динамічного серця. Дослідження серця можна зробити за допомогою датчиків через грудну клітину та стравохід.

Оториноларингологія. За допомогою ультразвуку можна визначити положення кришталика, щоб оцінити розмір ока.

Ультразвукова діагностика виходить з принципі ехолокації. Спеціальний пристрій направляє ультразвукові сигнали, які надходять до досліджуваного органу, на спеціальний екран. Уловлюється сигнал від органу та передається на сенсорний датчик. З отриманої інформації комп’ютер обробляє інформацію. На моніторі з’являється картинка, яка є поперечним зрізом органу. Найбільш складна діагностична апаратура ультразвукового комплексу дозволяє отримувати тривимірні зображення (3D УЗД)

Які переваги УЗД?

УЗИ-диагностика в медицинском центре Доверие во Владивостоке

Висока інформативність (швидка та точна інформація про внутрішні органи);

Нешкідливий, безболісний метод;

Результати дослідження зручні для пацієнтів,знімок відразу після візиту. Перед застосуванням ліків чи спеціальних засобів не потрібно.  (для деяких видів УЗД достатньо дотримання простих правил підготовки). Безпека — УЗД можна проводити будь-коли, не побоюючись за своє здоров’я. Лише одне питання щодо потенційної загрози для плоду від УЗД на ранніх термінах вагітності є спірним. Поки що немає достовірних даних, щоб підтвердити чи спростовувати це

Як відомо, медичний центр Дельта Мед приймає лікарів усіх спеціальностей. У тому числі й онкологів. Інформація про лікарів на сайті —https://delta-med.com.ua/directions/onkolohiya/.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Загрузка...